Click Me Click Me Click Me Click Me Click Me Click Me Click Me Click Me

O nas

Moja cera 

Tosia: Mieszana/normalna z tendencją do przetłuszczania się w strefie T, atopowa i wrażliwa. To dość nietypowy rodzaj cery, wymagający nietypowej pielęgnacji, która się diametralnie zmienia w zależności od pory roku.

Iza: Mieszana z niedoskonałościami głównie w strefie T, wrażliwa i naczynkowa na policzkach.


Moje włosy

Tosia: Grube, ale rzadkie. Niewiele im potrzeba do szczęścia ;) Niestety, dość wcześnie zaczęły mi się pojawiać siwe włosy, więc zmuszona jestem je farbować (zmuszona, bo bardzo lubiłam mój naturalny kolor włosów – czekoladowy brąz).

Iza: Wysokoporowate, cienkie i o średniej gęstości. Przez dłuższy czas były rozjaśniane więc jeszcze czeka mnie długa droga do stanu, w jakim chciałabym żeby były.


Najlepiej czuję się w...

Tosia: samochodzie! Wbrew pozorom, uwielbiam pracę w biegu. Zawsze się śpieszę, zawsze jestem spóźniona i zawsze brakuje mi czasu. W samochodzie już prawie mieszkam i wożę ze sobą masę drobiazgów (i nie tylko drobiazgów) na wszystkie życiowe przypadki – kilka par rajstop, trochę ciuchów, kosmetyków, kocyków, poduszka, nożyczki, korkociąg, kubeczki, łyżeczki, itp. itd.

Iza: letniej sukience na urlopie w ciepłych krajach :)


W wolnym czasie lubię:

Tosia: gotować, sprzątać i dbać o siebie i dom (ot, takie tradycyjne kobiece zajęcia).

Iza: czytać blogi, oglądać ciekawe filmy, spotykać się ze znajomymi.


Ulubiona kuchnia:
Tosia: na co dzień szybka i zdrowa, a w wolnym dniu – fantazyjna. Lubię smaki szeroko rozumianego wschodu – od naszej granicy, aż po Pacyfik. Ale nie tylko – w kuchni kieruję się fantazją i ulubionymi smakami moich bliskich.

Iza: kuchnia włoska, a przede wszystkim makarony pod każdą postacią.